Доглядаємо за трикотажними виробами: 4 рекомендацiї вiд «Valeo&V» — відомого виробника трикотажу для дітей і дорослих

Опубликовано: 22.12.2020

Трикотаж є одним з найбільш популярних текстильних матеріалів, що відрізняється м'якістю, гнучкістю, еластичністю, а також іншими властивостями.

З різних видів трикотажного полотна сьогодні створюються різноманітні вбрання, як для повсякденного носіння, так і для урочистих заходів. Гарний і затишний домашній трикотажний одяг - це ідеальний вибір, тому що він зручний, приємний до тіла, зносостійкий.

Виробник трикотажу для дітей і дорослих від https://valeotrikotage.com/

Матеріал може відрізнятися товщиною полотна, щільністю, складом. Він має певні переваги, що роблять його улюбленим полотном споживачів і дизайнерів. У виробництві полотна застосовуються з всілякими волокнами, починаючи з синтетичних, і закінчуючи шерстю, бавовною і шовком.

Використовуватися вони можуть як безпосередньо в чистому вигляді, так і в комбінації з іншими. Нерідко для додання трикотажу особливої пружності в його склад додають еластан. Перші розташовані горизонтально, а другі - вертикально. Крім базових компонентів плетіння, також можуть бути задіяні і додаткові елементи.

Матеріал активно використовують швейні підприємства, наприклад:  valeotrikotage .

Але, потрібно пам’ятати, що будь-які вироби, навіть найкращі, потребують відповідного догляду, завдяки якому можуть слугувати Вам ще довше.

Правила догляду за трикотажними речами

  1. Як тільки одяг благополучно випраний, приступаємо до його висушування. Якщо річ має кілька кольорів, то потрібно розвісити її так, щоб світлі відтінки були зверху, але ніяк не знизу. Сушити одяг краще в горизонтальному положенні. Це найбільш кращий спосіб висушування. Так одяг не розтягується і збереже правильні форми.

  2. Настає етап прасування. Гладити трикотажні речі краще з виворітного боку. Праску треба нагріти до температури, значення якої не більше 110С. Бажано, щоб праска була оснащена функцією пара. Але цілком можна обійтися і звичайною праскою.

  3. У тих випадках, коли речі використовуються рідко, краще скласти їх охайно і помістити в шафу. А ось вішати вироби на вішалку небажано. Так як одяг з трикотажу протягом тривалого висіння може розтягнутися і втратити первісний вигляд.

  4. Полоскання виробів повинно проводитися в теплій воді. Після цього можна використовувати спеціальну холодну воду.

В нашій країні найпопулярнішим виробником трикотажу для дітей и дорослих вважається «Valeo&V» — підприємство, яке виготовляє якісні і дуже гарні речі. Це може бути як білизна, так и верхній одяг для всієї родини, щоб кожен насолоджувався носінням таких виробів й приємним на дотик матеріалом, який має багато переваг і є затребуваним у світі.