Коли потрібен адвокат з розлучень?

Опубликовано: 08.02.2021
адвокат з розлучень Кожен з нас мріє побудувати міцний шлюб. Один назавжди. Але життя може розставити крапки інакше і доводиться книгу під назвою "Сім'я" закривати для того, щоб одного разу почати нову захоплюючу історію. Коли партнери приймають рішення розірвати сімейні зв'язки, важливо довірити супровід цього складного емоційного процесу професіоналу, який зможе пройти шлюборозлучний процес по найкоротшій стежці. Про те, що робити, якщо вирішили оформити розлучення, і як це відбувається, докладніше нам розповідають в адвокатському об'єднанні "Альва Прайвесі" адвокати з розлучень.

Шляхи розірвання шлюбу

Існує два основні способи, які описані Сімейним кодексом, а саме:
  • судовий порядок. Реалізується в наслідок звернення до суду і отримання рішення суду про розірвання шлюбу;
  • досудовий порядок. Для цього сторони звертаються до органів реєстрації актів цивільного стану (РАЦС) з заявою за місцем проживання одного з пари, за результатами розгляду якої складається актовий запис, що підтверджує припинення існування сім'ї.
Безліч факторів впливає на те, який же спосіб може бути обраний парою. Професійна консультація юриста з питань розірвання шлюбу допоможе розібратися з тим, в якому напрямку рухатися і який шлях обрати.

Куди звертатися: РАЦС або суд?

Припинити шлюб можна шляхом звернення до органів реєстрації актів цивільного стану або в суд. Отже, пара може звернутися в органи РАЦС в разі дотримання ряду умов, а саме:
  • подружжя не має дітей;
  • чоловік і дружина прийняли спільне рішення розірвати шлюб;
  • подружжя виявили своє обопільне бажання в спільній заяві про припинення шлюбу.
Якщо ж описані вище обставини не відповідають тому, як описано вище, тоді вам потрібен інший шлях, а якщо точніше, то - судовий процес. Для цього необхідна підготовка позовної заяви про розірвання шлюбу, в якій потрібно викласти такі обставини: чи має пара дітей, хто з подружжя не бажає розірвання, наявність майнових розбіжностей і що стало причиною звернення до суду. Процес розірвання союзу, яким би шляхом він не проходив - це складний і наповнений переживаннями період, за підсумком якого важливо зберегти людські відносини, особливо, коли пара має дітей. Адвокат з розлучень в таких справах зможе не тільки обрати найкращий шлях, підготувати необхідні документи, допомогти партнерам досягти спільних домовленостей, але і дотримати інтересів всіх сторін процесу.