У чому переваги барбершоп?

Опубликовано: 02.12.2019

У міру того, як ви йдете по життю, щоденна зупинка в місцях, які ви часто відвідуєте, будь то продуктовий магазин або місцевий водопій, одна з найприємніших речей у цих звичайних місцях - це коли вони знають ваше ім'я і обличчя. Те ж саме можна замовити в місцевому перукарському. У перукаря є багато переваг, але є ще більше переваг, якщо ви регулярно відвідуєте перукарню. Ось три основних переваги регулярного відвідування барбершоп в Києві.

Вони знають, хто ви є - коли ви займаєтеся своїми перукарнями скороченнями, ви отримуєте щось на зразок пустощів. Чудовий аспект почуття пустощів - це коли співробітники закладу точно знають, хто ви.
Вони знають, що вам подобається - Регулярне відвідування одного і того ж перукаря означає, що вони точно знають, як доглядати за вашими волоссям. Вони знають про ваші уподобання, таких як температура вашого рушники або особливості вашої зачіски. Це робить для гладкого досвіду.
Ви завжди свіжі - Регулярна стрижка в перукарні буде тримати ваші волосся у відмінному стані, і якщо між вашими частими стрижками відбудуться зміни в тенденціях, ви взагалі не залишитеся без уваги. Ви завжди будете виглядати свіжо і сучасно.
Якщо вам ще не вдалося знайти перукаря, який відповідав би всім вашим потребам або просто не балував вас так, як ви того заслуговуєте, спробуйте подзвонити в перукарню, щоб призначити зустріч для стрижки.

Якщо є щось спільне, що об'єднує всіх чоловіків, це питання про те, чи варто використовувати засоби для укладання волосся в певний момент їхнього життя. Всі чоловіки різні, і інтерес до засобів для укладки волосся може прийти в будь-який час. Будь то до їх першого танцю в середній школі або до того, як вони підуть на побачення в коледжі; чоловіки цікаві У міру того, як цікавість зростає, і чоловіки починають платити ближче до засобів для укладки волосся, вони, швидше за все, думають однаково: кошти для укладання можуть збивати з пантелику. Засоби для укладання волосся доступні в різних варіантах, таких як помада, гель, паста і глина., З усіма цими різними варіантами вибору паста для укладання волосся може збити з пантелику. І саме тому - для всіх цих неосвічених чоловіків - ми склали керівництво, щоб допомогти вам краще зрозуміти продукти для укладання волосся.

РІЗНИЦЯ МІЖ ЗВИЧАЙНИМИ ЗАСОБАМИ ДЛЯ УКЛАДАННЯ ВОЛОССЯ

Коли мова йде про кошти для укладання волосся, чоловіки частіше за все використовують помаду, текстурну пасту, глину і гель. У той час як у кожного є свої відмінні риси, кращий спосіб розглянути відмінності між ними - подивитися на кінцевий результат. Давайте коротко розглянемо кожен з них:

Помада. Помада використовується, щоб дати напрямок волосся. Більшість помади мають блискучий вигляд і не мають тієї грудкуватої текстури, яку часто мають гелі. Помади ідеально підходять чоловікам, які використовують зачіску для укладання волосся.

Текстурна паста. Ця паста використовується, щоб створити стилізований або брудний вигляд волосся, утримуючи їх на місці протягом дня. Текстурна паста часто вже не блищить, не злипається і може бути змінена протягом дня.

Гель. Для зачіски, яка буде триматися, гель - спосіб піти. Гель зберігає чоловічі зачіски, зазвичай до тих пір, поки продукт не вимитий. Часто гель має блискучий, глянсовий вид.

Клей. Для чоловіків, що розриваються між текстурной пастою і гелем, глина є відмінним проміжним вибором. Як і гель, глина має більшу міцність, але їй не вистачає глянсової поверхні. Для більшої кількості зачісок, глина є ідеальним продуктом.