Чи буде боляче при лікуванні кореневих каналів зуба?

Опубликовано: 30.03.2021
Ендодонтичне лікування - один із способів зберегти пацієнту рідний зуб при цілому ряді захворювань. Ендодонтія у Львові вважається однією з популярних стоматологічних послуг. Лікування кореневих каналів зуба проводиться у дітей та дорослих з використанням сучасних стоматологічних технологій та обладнання. Стоматологія у центрі Львова пропонує ефективне лікування зубних каналів та дає можливість зберегти кожну одиницю зуба. Своєчасне звернення до лікаря допомагає вирішити до 90% проблеми з зубами. Коли потрібне ендодонтичне лікування? Процедура використовується коли виникає запалення чи інфікування в пульпі та мяких тканинах, які знаходяться всередині кореневих каналів. Виникнення інфекції може бути по різним причинам, які включають зубні відколи, тріщини, руйнування зуба, неякісне лікування стоматологом. Якщо проблеми з зубами не вирішувати, це приведе до абсцесу, повної втрати зуба та подальшої імплантації. Вам потрібне ендодонтичне лікування в таких ситуаціях: • Сильно болить зуб; • Зявилася висока чутливість до зміни температури напоїв або їжі. З’явилась реакція на холодне та гаряче; • Пацієнту складно жувати; • Біля хзуба виникла пухлина ясен; • На шиї лімфатичні вузли стали більші та болючі; • Зуб змінив колір.

Що буде відбуватися під час лікування?

Спочатку проводиться зняття запалення в пульпі та інфікованих тканинах, потім проводиться чистка внутрішніх каналів та основного кореневого каналу, герметичне пломбування порожнечі, яка виникла у процесі лікування. Якщо на хворий зуб потрібно ставити коронку, то перш ніж це станеться його потрібно вилікувати повністю. До ендодонтичних процедур відноситься: 1. Діагностика зуба та рентген. 2. Введення анестезії та ізоляція зуба від слини та сусідніх зубів. 3. В коронці зуба робиться отвір через нього чистяться пульпа і кореневі канали. 4. Робиться пустота, куди стоматолог після лікування поставить пломбу. 5. У цю порожнечу вкладається інертний матеріал з ліками, який допомагає прибрати запалення. Далі кореневі канали зуба герметизуються. 6. Постійна пломба ставиться пацієнтові при другому візиті до стоматолога.

Чи буде боляче при ендодонтичному лікуванні?

Стоматолог підбирає ефективну анестезію, що дозволяє перенести ендодонтичне лікування без серйозного дискомфорту та болю. Навпаки ендодонтичне лікування дозволяє прибрати больовий синдром та зберегти здоровя зуба. Без звернення до стоматолога болю буде набагато більше, чим під час проведення процедури. Ендодонтія у Львові запобігає подальшому руйнуванню хворого зуба, та проводиться максимально безболісно. Як доглядати за зубами після ендодонтичного лікування? Після проведення процедури стоматолога розповідає, як доглядати за зубами, щоб запобігти хронічним та гострим інфекціям. Найчастіше рекомендації такі: 1. Гігієна зубів вранці та ввечері. 2. Використання зубної нитки. 3. Професійна чистка зубів не рідше раз на півроку. 4. Періодичні візити до стоматолога. Стоматологія у центрі Львова пропонує якісні стоматологічні послуги, які дозволяють зберегти зуби здоровими та білими. Якщо ви розумієте, що зуби потребують лікування чи догляду, запишіться на діагностику до стоматолога. Це ні до чого не зобовязує, але допоможе зберегти зуби здоровими.