Що подарувати клієнтам та партнерам по бізнесу на Новий Рік

Опубликовано: 29.03.2021
Новорічні свята – відмінна можливість продемонструвати бізнес-партнерам та постійним клієнтам свою прихильність та готовність будувати спільні плани в майбутньому. Які варіанти вибрати – залежить від масштабу компанії та особливостей контактів з представниками партнерської фірми.

Корпоративні подарунки

Ці подарки партнерам та клієнтам замовляються у великій кількості – від 100 штук, але в єдиному стилі та асортименті. Досить продумати один-два варіанти для партнерських презентів, а потім тиражувати ідею. Комплектувати набори можна самостійно або довірити справу професійним агентствам: 1. Термоси – термокружка, спортивний стакан або місткий хранитель тепла напою незмінно асоціюється з гарячим чаєм під час морозних виходів на природу. Ємкість можна прикрасити логотипом або стрічкою з назвою компанії. 2. Ялинкові набори – однакові сяючі декором кулі або бурульки, оригінальні гірлянди в брендованої упаковці, парні фігури зі скла, незвичайні наконечники на верхівку дерева: всю цю красу захочеться тут же прилаштувати на новорічну ялинку. Просто та ефективно. 3. Коробка смакоти – незважаючи на відсутність дефіциту в магазинах, апетитні та делікатесні штучки в подарунковому кошику в топі популярності. Чим наповнити: баночками з паштетами та ікрою, брикетами сиру та консервами з оливками, шоколадом та упаковками чаю. Пріоритет якості та термін придатності. 4. Текстиль – рулон з теплим пледом, новорічна скатертину та доріжка на додачу, картонка з набором святкових серветок, махрові рушники в сімейному комплекті: такі варіанти підійдуть для типово «жіночих» партнерських компаній або для фірми, яка спеціалізується в текстильній сфері.

Персональні подарунки

Робочі контакти нерідко зближують людей міцніше дружби, і тоді приватне невіддільне від ділових відносин. В цьому випадку типовий корпоративний подарунок трохи формальний, його доповнюють індивідуально або готують іменний презент: 1. Вироби керамістів – в невеликих художніх студіях до Нового року майструють подарункові вироби з символікою року: на відміну від мас-маркету, випускають невеликий тираж та застосовують креативний підхід. А якщо потрібен особливий презент, тут охоче приймають разові замовлення. 2. Фігурки Діда Мороза – штучні екземпляри повинні бути досить великого розміру, щоб не викликати асоціацій з сувенірами. Фабричні вироби з резинопластика, глини, дерева або текстилю можна буде встановлювати в офісі на всі новорічні свята або забрати додому. 3. Фірмова карта зі знижкою – на Новий рік кожна компанія може дозволити собі випустити обмежену кількість знижкових пластиків з максимальним дисконтом спеціально для ключових партнерів. Приємно дарувати, отримувати, користуватися і розповідати іншим про іменну знижку. Підношення бізнес-презенту партнеру, керівнику або начальнику – дуже відповідальна справа. Тому постарайтесь віднестись к цьому сумлінно. Тільки при дотриманні всіх правил презент буде приємним.